Skip to content

Kupimy działki

Kupimy działki

Kupimy działki

KUPIMY DZIAŁKI

MOEKO Sp. z o.o. stale podążą za potrzebami swoich klientów. Nasza firma realizuje kameralne projekty mieszkaniowe o podwyższonym standardzie użytkowym dzięki sukcesywnemu skupowaniu działek budowlanych. Oferujemy skup Twojej nieruchomości sprawnie, szybko, a przede wszystkim bezpiecznie. Jeśli jesteś właścicielem działki budowlanej położonej blisko centrum bądź w innej dogodnej lokalizacji, zapraszamy do kontaktu!


Zadzwoń +48 501-472-379 lub wyślij wiadomość

Po profesjonalnym przeanalizowaniu możliwości inwestycyjnych na danym gruncie, szybko – w ciągu 3 dni podejmiemy decyzję o zakupie precyzyjnie ustalając warunki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Skup działek pod inwestycje

Dzięki naszym usługom jesteśmy w stanie realizować naszą misję, którą jest budowa obiektów mieszkaniowych, a jednocześnie możemy pomóc Ci uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki “zamrożonej” w Twojej działce. Wszystkie przeprowadzane przez nas transakcje są w pełni bezpieczne i opłacalne. Jako jedni z niewielu na rynku realizujemy cały proces wykupu działki w sposób ekspresowy. W ramach przeprowadzanej transakcji zajmujemy się zarówno jej stroną prawną , jak i skompletowaniem wszelkich niezbędnych dokumentów.

Deweloper – skup działek

Firma MOEKO Sp. z o.o. od lat z powodzeniem zajmuje się skupem działek pod inwestycje. Przez lata praktyki nabyliśmy spore doświadczenie i wiedzę o rynku nieruchomości w poszczególnych miastach, zyskując jednocześnie zaufanie naszych klientów. W przypadku zainteresowania kupnem działki nasi specjaliści analizują wszelkie możliwości inwestycyjne na danym terenie. Cały proces odbywa się niezwykle szybko, ponieważ już w ciągu 3 dni podejmujemy decyzję, ustalając przy tym wszystkie warunki umowy. Duży wpływ na wartość działki ma z pewnością jej położenie, kształt, dostęp do mediów, a także wiele innych czynników świadczących o jej atrakcyjności.

Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki bądź po prostu chcesz sprzedać swoją działkę budowlaną za satysfakcjonującą Cię cenę, skontaktuj się z nami! Z chęcią udzielimy Ci odpowiedzi na wszelkie pytania, a także po kolei objaśnimy wszelkie kroki podczas procesu sprzedaży! Skup działki to idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań – nie zwlekaj i sprawdź, ile zapłacimy za Twoją nieruchomość!

Kupimy działki

KUPIMY DZIAŁKI

MOEKO Sp. z o.o koncentruje się na realizacji kameralnych projektów mieszkaniowych o podwyższonym standardzie użytkowym. Jeśli jesteś właścicielem działki budowlanej w dobrej lokalizacji, blisko centrum – dobrze trafiłeś. Jesteśmy zainteresowani jej kupnem.
Zadzwoń +48 501-472-379 lub wyślij wiadomość

Po profesjonalnym przeanalizowaniu możliwości inwestycyjnych na danym gruncie, szybko – w ciągu 3 dni podejmiemy decyzję o zakupie precyzyjnie ustalając warunki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI